Author: p***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is nice. Just what I was looking for. Nice wig without all the lace troubles. Frames the face nicely
顏色: S1
Price: NT$1,304
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S1B |
| Type | Bob Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Loose Deep |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 150 g |
| 頭圍 | 54.7 cm |
| 長度 | 30.48 cm |
| SKU | sb25041968242244586 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 3953464 people said the quality is very good!
Author: p***e
Date:
Review: This is nice. Just what I was looking for. Nice wig without all the lace troubles. Frames the face nicely
顏色: S1
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.